קהילת קודש וחול בחולון רוח, תרבות, חינוך ומסורת יהודית מתקדמת
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> בונים בית
 
חברות וחברים יקרים,

אחרי 6 שנות פעילות בחולון, אנחנו מקימים לנו בית.

בבית הקהילה יהיו קבלות שבת, חגים, בר/בת מצווה, ברית ושמחת בת, שבת חתן/כלה, ימי הולדת, שמחות משפחתיות, הרצאות, סדנאות אירועי תרבות, תנועת נוער, בית מדרש, מעגלי תמיכה, מטבח קהילתי, סעודות משותפות ועוד.

אך יותר מהכל הבית הזה יהיה שלך, שלנו: מקום הקהילתי והמשפחתי שלנו לחגוג יחד את השמחות, ולתת כתף זה לזו כשצריך. המטרה שלנו היא להקים בית שיוכל להחזיק את עצמו כלכלית [באמצעות השכרת המתחם לחוגים, עסקים עצמאיים מקומיים, וכמובן ימי הולדת ושמחות משפחתיות].


לשם כך עלינו לגייס סכום התחלתי עבור תשלום שכירות, שיפוץ, איבזור ופרסום הבית. אנו נערכים לגיוס 80,000 ש"ח במימון המונים [הדסטארט].אנחנו צריכים את עזרתך בהרמת תשורות לצורך גיוס כספים.

איך זה עובד?

את/ה מציע/ה בהתנדבות שירות כלשהו מטעמך או מטעם מכר שהצלחת לגייס לטובת הקמפיין, לדוגמא: 4 שיעורי טניס, מארז עוגיות לשבת, שיעור משחק, הרצאה מעניינת, סדנת סריגה חד פעמית וכד׳. אנחנו נפרסם את כל התשורות בקמפיין גיוס ההמונים שנפרסם, כל תורם למבנה, יכול בעצם לקבל, בתמורה לסכום שתרם, את אחת התשורות בהתאם לגובה תרומתו.
לדוגמא: נקבע שאדם שתרם 50 שקלים לבית, יקבל את מארז העוגיות, 100 - שיעורי הטניס, וכן הלאה בהתאם לתשורות שנצליח לגייס. כך אנחנו, חברי הקהילה, בעצם מתגמלים באמצעות התנדבות שלנו ושל מכרינו את התורמים ויכולים לתמרץ אותם לתרום יותר באמצעות תשורות אטרקטיביות שיתומחרו על ידינו ביוקר. 
 
מלבד מכתב תודה אישי, התשורה שלך תשריין לך ולמשפחתך שימוש באולם הפעילות שלנו לטובת קיום מסיבה, יום הולדת או אירוע משפחתי ללא תשלום.

אין כמו בבית. משלנו.

 
נשמח לשמוע הצעות, רעיונות, מחשבות והמלצות מכםן.
רכזת פרוייקט "בונים בית" היא טל נבו אביטבול,
ניתן להשיגה בנייד 054-545-8044,  או בדוא"ל abitboltal@gmail.com


* אנחנו עדיין מחפשות מקום שנוכל לקרא לו הבית אם אתם מכירים מבנה שעומד להשכרה למינימום 3 שנים אנא ספרו לנו 
 
נתראה בשמחות, אבל נהיה שם גם כשאין,
הרבה גלית וועד הקהילה
 
 
 
 Add to Favorites        Make Us Your Home Page        Site Map
 
לייבסיטי - בניית אתרים